Category Archives: رنگ و رزین

  • -

صنایع رنگ و رزین,

Category : رنگ و رزین

بوتیل استات

بوتیل استات حلالی خنثی، بی رنگ با بوي میوه اي مطلوب می باشد که به دلیل قدرت بالاي حلال و ظرفیت رقیق سازي زیاد یکی از مهمترین حلال ها با فراریت مناسب می باشد. مواردمصرف آن در صنعت رنگ و رزین، جوهر، چرم مصنوعی،پوشش هاي کاغذي و… می باشد.


ایزو بوتیل استات

ایزو بوتیل استات حلالی خنثی، بی رنگ با بوي میوه اي مطلوب و نقطه جوش متوسط می باشدکه از ایزو بوتانول و اسید استیک تشکیل شده است. موارد مصرف آن در تینر، صمغ، چسب،رزین هاي سینتتیکی و جایگزینی براي بوتیل استات می باشد.


اتیل استات

اتیل استات حلالی خنثی، بی رنگ، با بوي کمی شیرین می باشد که بعنوان یک حلال ورقیق کننده داراي مزایایی از جمله: قیمت پایین، دسترسی آسان، سمیت کم وعطرمطبوع می باشد.موارد مصرف آن در مرکب هاي چاپ، رنگ ها و رزین ها، چسب ها، لاك ها، پاك کننده ها و … می باشد


متیل استات

متیل استات حلالی خنثی، بی رنگ، قابل مصرف در سلولز، انواع لاك ها، رنگ ها و رزین ها،پوشش ها، عطرها، فرمولاسیون پاك کننده ها، به عنوان یک واسطه براي تولید داروها،چرم هاي مصنوعی و طعم دهنده هاي سنتزي می باشد.


ایزوپروپیل الکل

ایزو پروپیل الکل حلالی خنثی، بی رنگ، جهت انحلال طیف گسترده اي از ترکیبات غیرقطبی که به سرعت تبخیر شده و نسبت به حلال هاي جایگزین تقریبا غیرسمی می باشد. موارد مصرف آن در آرایشی و بهداشتی، ضد یخ، رنگ و رزین، مواد غذایی، جوهر و چسب می باشد.


بوتیل گلایکول

بوتیل گلایکول حلالی خنثی، بی رنگ با بیشترین استفاده در صنعت رنگ و رزین،جوهر چاپ،رنگرزي نساجی، پاك کننده ها، حفاري هاي نفتی، ماده آغازگر در تولید پلاستیک می باشد.همچنین این حلال با فراریت پایین خود ویژگی هاي رنگ را بهبود می بخشد.


اتیل گلایکول

اتیلن گلایکول حلالی خنثی، مایع غلیظ، بی رنگ، بی بو می باشد. این ماده عمدتا در فرمولاسیون ضدیخ و بعنوان یک ماده خام در ساخت پلی استر، تهیه رزین ها، فیلم هاي پلیمري، صنعت پلاستیک، فیبر،کاغذ، چرم، جوهر چاپ و صنایع نساجی استفاده می گردد.


بایوساید

آنتی باکتریال مایعی شفاف، بی رنگ جهت مصرف در صنایع مختلف از جمله رنگ و رزین،شوینده، آرایشی بهداشتی، کاغذ سازي و … به عنوان ضد باکتري، ضد قارچ، ضد کپک،نگهدارنده و سازگار با محیط زیست می باشد.


ضد کف

ضد کف سیلیکونی امولسیونی شیري رنگ بر پایه سیلیکون هاي تغییر شکل یافته، بی بو، جهت مصرف در صنایع مختلف از جمله رنگ و رزین، نساجی، شوینده، نفت و گاز و… می باشد.


محصولات رنگ و رزین

KPT PAINT & RESIN LISTبایگانی‌ها

Call Now Button